<a href=FETYSZ I BDSM>ELEKTROSTYMULACJA"/>
FETYSZ I BDSM>ELEKTROSTYMULACJA
Kontakt
ELEKTROSTYMULACJA

Jest 5 produktów.

ELEKTROSTYMULACJA  

ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja – BDSM i nie tylko

Elektrostymulacja – brzmi groźnie? Nic bardziej mylnego! To jedno z najbardziej rozkosznych doznań, jakich może doświadczyć Twoje ciało! Na czym polega? W największym skrócie – na dostarczaniu ciału delikatnych impulsów elektrycznych – tak, aby jeszcze bardziej uwrażliwić strefy erogenne Twojego ciała na pies...

Elektrostymulacja – BDSM i nie tylko

Elektrostymulacja – brzmi groźnie? Nic bardziej mylnego! To jedno z najbardziej rozkosznych doznań, jakich może doświadczyć Twoje ciało! Na czym polega? W największym skrócie – na dostarczaniu ciału delikatnych impulsów elektrycznych – tak, aby jeszcze bardziej uwrażliwić strefy erogenne Twojego ciała na pieszczoty. Z gadżetów z tej kategorii możesz więc korzystać nie tylko, gdy realizujesz ostre scenariusze w klimatach BDSM. Sprawdzą się również podczas znacznie bardziej zmysłowych eksperymentach.

Na TwojeRozkosze.pl czekają nowoczesne i bezpieczne gadżety, dzięki którym możliwa jest m.in. elektrostymulacja penisa, a także innych stref Twojego ciała. Oferujemy m.in. wibratory z funkcją elektrostymulacji, i znacznie, znacznie więcej. Wypróbuj i sprawdź, jak przyjemne mrowienie, które rozchodzi się po całym ciele podnosi poziom doznań erotycznych. To doznanie, którego nie sposób porównać z żadnym innym. Nie wierzysz? Zamów i poeksperymentuj. Satysfakcja gwarantowana… nie jeden raz!

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów