<a href=FEROMONY I AFRODYZJAKI> DLA KOBIET"/>
Kontakt
DLA KOBIET
Jest 1 produkt.

DLA KOBIET  

DLA KOBIET

Feromony i afrodyzjaki dla kobiet

Co ją kręci? Co ją podnieca? Każda kobieta jest inna. Są jednak sposoby na to, aby podnieść jej libido i sprawić, aby każdą Twoją pieszczotę odczuwała ze zdwojoną siłą. Sekret sukcesu? Damskie afrodyzjaki oraz feromony. To wyjątkowe substancje, które powinny się znaleźć w Twojej kolekcji erotycznej, jeśli chcesz...

Feromony i afrodyzjaki dla kobiet

Co ją kręci? Co ją podnieca? Każda kobieta jest inna. Są jednak sposoby na to, aby podnieść jej libido i sprawić, aby każdą Twoją pieszczotę odczuwała ze zdwojoną siłą. Sekret sukcesu? Damskie afrodyzjaki oraz feromony. To wyjątkowe substancje, które powinny się znaleźć w Twojej kolekcji erotycznej, jeśli chcesz Ją uwieść znacznie skuteczniej niż kiedykolwiek.

Z myślą o Paniach przygotowaliśmy m.in. kobiece afrodyzjaki w postaci żelu stymulującego. To produkt, który nie tylko poprawia nawilżenie sfery intymnej, ale przede wszystkim – zwiększa jej wrażliwość na nawet najdelikatniejszy dotyk. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli zapewnisz kochance bardziej intensywne pieszczoty!

Możesz również zamówić kobiece feromony, a więc specjalne substancje zapachowe, które zwiększają pragnienie i zachęcają do oddania się erotycznym igraszkom. Rozpylone na skórze albo w sypialni, sprawią, że Jej doznania wzniosą się na absolutnie najwyższy poziom. Przetestuj i przekonaj się, jak te produkty mogą wpłynąć na jakość Twojego życia erotycznego!

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • W magazynie
  Szybki podgląd
  69,00 zł
  Indeks: 4102501
  Stan: Nowy produkt

  PlayWoman to innowacyjny lubrykant i żel potęgujący orgazm 2w1. Opakowanie zawiera 150 ml. Szybkie pobudzenie orgazmu u kobiet: Upragniony wzrost libido, Intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych, Wzmożone ukrwienie stref intymnych, Silniejszy orgazm, Naturalne nawilżenie, Niesamowicie intensywne doznania seksualne, Wielokrotne przeżywanie orgazmu...

  69,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji