<a href=FETYSZ I BDSM>KAJDANKI SZARFY "/>
FETYSZ I BDSM>KAJDANKI SZARFY
Kontakt
KAJDANKI SZARFY

Jest 5 produktów.

KAJDANKI SZARFY  

KAJDANKI SZARFY

Kajdanki erotyczne i więcej

Kajdanki do sexu niejedno mają imię. Twoje opcje wcale nie kończą się na tych, które przypominają policyjne, ale są otulone miękkim, kolorowym futerkiem. Jeżeli szukasz nieco bardziej wyrafinowanego i ekskluzywnego rozwiązania – jesteś w dobrym miejscu. To tutaj czekają na Ciebie seks kajdanki BDSM, które przyjęły zna...

Kajdanki erotyczne i więcej

Kajdanki do sexu niejedno mają imię. Twoje opcje wcale nie kończą się na tych, które przypominają policyjne, ale są otulone miękkim, kolorowym futerkiem. Jeżeli szukasz nieco bardziej wyrafinowanego i ekskluzywnego rozwiązania – jesteś w dobrym miejscu. To tutaj czekają na Ciebie seks kajdanki BDSM, które przyjęły znacznie subtelniejszą i ciekawszą, biżuteryjną formę. Proponujemy Ci m.in. takie, w których mankiety są wykonane z delikatnych perełek albo skórzanych pasków – połączonych ze sobą cienkim, finezyjnym łańcuszkiem. Sprawdzą się przede wszystkim w delikatniejszych scenariuszach z elementami dominacji i uległości.

Szukasz innych opcji ze świata bondage? Również znajdziesz je właśnie tutaj. Poza kajdankami proponujemy Ci też miękkie i delikatne szarfy do krępowania ciała – idealne np., gdy chcesz przywiązać ukochaną osobę do łóżka, aby przejąć kontrolę nad rytmem zabawy. Możesz również zamówić miękkie, a zarazem solidne liny do krępowania. Przetestuj wszystkie i odkryj, jak wyjątkowych doznań może doświadczyć świat zabaw w klimatach BDSM!

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów