<a href=ZABAWKI ANALNE>KORALIKI"/>
Kontakt
KORALIKI

Jest 3 produktów.

KORALIKI  

KORALIKI

Koraliki analne – jeszcze więcej przyjemności z zabawy

Twój anus jest niezwykle wrażliwą strefą erogenną, a jej właściwa stymulacja zapewnia mnóstwo przyjemności – zarówno podczas gry wstępnej, jak i samego stosunku. Jednym z najpopularniejszych gadżetów, które są wykorzystywane podczas zabaw z tylnym wejściem są analne koraliki. Niepozorny sznu...

Koraliki analne – jeszcze więcej przyjemności z zabawy

Twój anus jest niezwykle wrażliwą strefą erogenną, a jej właściwa stymulacja zapewnia mnóstwo przyjemności – zarówno podczas gry wstępnej, jak i samego stosunku. Jednym z najpopularniejszych gadżetów, które są wykorzystywane podczas zabaw z tylnym wejściem są analne koraliki. Niepozorny sznureczek, na którym znajdują się koraliki o rozmaitych średnicach pozwala Ci doznać zupełnie nowych doświadczeń – zarówno, kiedy akcesorium wsuwa się w Twoją dziurkę, jak i jest z niej wyjmowane. Intensywna rozkosz gwarantowana!

W kolekcji przygotowanej przez TwojeRozkosze.pl znajdziesz bogatą gamę najlepszych analnych koralików – idealnych zarówno dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z tą sferą intymnych doświadczeń, jak i dla zaawansowanych. Wszystkie powstały z bezpiecznych materiałów, są wytrzymałe i dopasowane do anatomii Twojego ciała. Nie zapomnij zamówić również odpowiedniego lubrykantu – poślizg sprawi, że zabawa będzie smakowała jeszcze lepiej!

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów