<a href=ZABAWKI ANALNE>KULKI"/>
Kontakt
KULKI
W tej kategorii nie ma produktów.

KULKI  

KULKI

Kulki analne – dla Twojej rozkoszy

Stymulacja anusa może być niezwykle rozkosznym doświadczeniem zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Jeżeli masz ochotę wprowadzić zupełnie nową jakość w tym obszarze pieszczot – sięgnij po analne kulki z kolekcji przygotowanej przez TwojeRozkosze.pl. Oferujemy Ci szeroką gamę tych sex gadżetów – pośród nich znajdz...

Kulki analne – dla Twojej rozkoszy

Stymulacja anusa może być niezwykle rozkosznym doświadczeniem zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Jeżeli masz ochotę wprowadzić zupełnie nową jakość w tym obszarze pieszczot – sięgnij po analne kulki z kolekcji przygotowanej przez TwojeRozkosze.pl. Oferujemy Ci szeroką gamę tych sex gadżetów – pośród nich znajdziesz akcesoria idealne zarówno dla początkujących, jak i dla poszukujących bardziej intensywnych doznań.

Działanie kulek analnych jest podobne do tego, które oferują klasyczne kulki gejszy. Niemniej jednak, te akcesoria odróżniają się m.in. rozmiarem. Wystarczy wsunąć je w tylne wejście, aby poczuć przyjemną stymulację, która pobudza zmysły i zapewnia jeszcze lepszy orgazm. Wsuń je w trakcie zabaw solo lub gry wstępnej lub pozostaw na miejscu w trakcie klasycznej penetracji, a odkryjesz nową stronę siebie. Pamiętaj: korzystając z analnych kulek – podobnie jak innych zabawek tego typu – sięgnij po odpowiedni lubrykant, który zapewni właściwy poślizg i zwiększy bezpieczeństwo.

Więcej