<a href=FETYSZ I BDSM>OPASKI NA OCZY I MASKI"/>
FETYSZ I BDSM>OPASKI NA OCZY I MASKI
Kontakt
OPASKI NA OCZY I MASKI

Jest 8 produktów.

OPASKI NA OCZY I MASKI  

OPASKI NA OCZY I MASKI

Maski erotyczne wyzwolą w Tobie demona seksu

Jeden, niewielki i zupełnie niepozorny detal może zmienić w Twojej sypialni dosłownie wszystko i wyzwolić pokłady erotyzmu, o jakich wcześniej nawet Ci się nie śniło. Nie wierzysz? Sprawdź, jak na Ciebie zadziała maska erotyczna. Wystarczy, że zagości na Twojej twarzy, abyś zyskał(a) więcej pewności s...

Maski erotyczne wyzwolą w Tobie demona seksu

Jeden, niewielki i zupełnie niepozorny detal może zmienić w Twojej sypialni dosłownie wszystko i wyzwolić pokłady erotyzmu, o jakich wcześniej nawet Ci się nie śniło. Nie wierzysz? Sprawdź, jak na Ciebie zadziała maska erotyczna. Wystarczy, że zagości na Twojej twarzy, abyś zyskał(a) więcej pewności siebie i wcielił(a) się w zupełnie nową rolę – pozbywając się ograniczeń i limitów, które towarzyszą Ci za dnia.

Na TwojaRozkosz.pl czekają wyrafinowane maski, które są czymś więcej niż dekoracją. Koronkowa maska na oczy doda Ci seksapilu i pozwoli zyskać nową osobowość w sypialni. Doda również pikanterii stylizacji – także poza łóżkiem. Załóż ją np. na bal karnawałowy czy szaloną imprezę. Sprawdzi się niezawodnie!

A co, jeśli chcesz jeszcze bardziej podkręcić atmosferę? Wówczas do Twojego koszyka powinna trafić nie maska, ale np. koronkowa opaska na oczy. Taka, która je zasłoni i spowoduje, że Twoje pozostałe zmysły wybudzą się ze snu. Poeksperymentuj – maski i opaski sprawdzają się nie tylko w scenariuszach BDSM!

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów