<a href=WIBRATORY>NA PILOTA/STEROWANE TELEFONEM"/>
WIBRATORY>NA PILOTA/STEROWANE TELEFONEM
Kontakt
NA PILOTA/STEROWANE TELEFONEM

Jest 10 produktów.

NA PILOTA/STEROWANE TELEFONEM  

NA PILOTA/STEROWANE TELEFONEM

Wibrator zdalnie sterowany – nowoczesna technologia dla Twojej wygody

W trakcie zabaw erotycznych ważne jest poczucie nieskrępowanej niczym swobody. Do tej pory brakowało Ci go w trakcie korzystania z sex gadżetów, bo wymagało to poszukiwania przycisku sterowania na wibratorze? Teraz to już nie problem! W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór m...

Wibrator zdalnie sterowany – nowoczesna technologia dla Twojej wygody

W trakcie zabaw erotycznych ważne jest poczucie nieskrępowanej niczym swobody. Do tej pory brakowało Ci go w trakcie korzystania z sex gadżetów, bo wymagało to poszukiwania przycisku sterowania na wibratorze? Teraz to już nie problem! W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór modeli, które są wyposażone w system zdalnego sterowania. Wibrator na pilota, a może sterowany telefonem? Decyzja należy do Ciebie!

Ergonomiczny, reagujący na każdy Twój ruch pilot pozwoli Ci szybko dostosować rytm i intensywność pracy wibratora do bieżących potrzeb. A co, jeśli zechcesz samodzielnie zaprogramować rytm stymulacji? Zdecyduj się na zakup wibratora sterowanego telefonem – wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie odpowiednią aplikację i sparujesz ją z sex gadżetem, aby… móc przejąć kontrolę nad jego pracą nawet na duże odległości. Tylko pomyśl, jak wiele intrygujących scenariuszy erotycznych możesz w ten sposób zrealizować! Satysfakcja w pełni gwarantowana!

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów