<a href=WIBRATORY>WIBRATORY DLA PAR"/>
WIBRATORY>WIBRATORY DLA PAR
Kontakt
WIBRATORY DLA PAR

Jest 9 produktów.

WIBRATORY DLA PAR  

WIBRATORY DLA PAR

Wibratory dla dwojga – dwa razy więcej przyjemności!

Wydaje Ci się, że wibrator to zabawka, którą możesz wykorzystać wyłącznie podczas pieszczot solo lub w trakcie gry wstępnej? Nic bardziej mylnego! Odkryj możliwości, jakie da Tobie i Twojemu partnerowi nowoczesny wibrator dla par. To sex gadżet, który wykorzystacie również w trakcie klasyczneg...

Wibratory dla dwojga – dwa razy więcej przyjemności!

Wydaje Ci się, że wibrator to zabawka, którą możesz wykorzystać wyłącznie podczas pieszczot solo lub w trakcie gry wstępnej? Nic bardziej mylnego! Odkryj możliwości, jakie da Tobie i Twojemu partnerowi nowoczesny wibrator dla par. To sex gadżet, który wykorzystacie również w trakcie klasycznego seksu, a generowane przez niego drgania zapewnią moc rozkoszy i Jej, i Jemu!


Jak działają wibratory dla par? W naszej kolekcji znajdziesz modele o rozmaitej konstrukcji. Najczęściej jednak to akcesoria, które mają dwa ramiona. Cieńsze trafia do kobiecej waginy, grubsze – przyjemnie otula łechtaczkę, a dwa niezależne silniczki zapewniają podwójną stymulację. Ale to nie wszystko! Partner może nadal wsunąć się w Twoje ciało i również czerpać przyjemność z intensywnych wibracji!

Sprawdź wibratory dla dwojga najbardziej prestiżowych marek – w tym modele, którymi możesz sterować za pomocą smartfona, również na odległość. To prawdziwa rewolucja w świecie erotycznych akcesoriów!

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów