<a href=AKCESORIA EROTYCZNE>KULKI GEJSZY"/>
AKCESORIA EROTYCZNE>KULKI GEJSZY
Kontakt
KULKI GEJSZY

Jest 21 produktów.

KULKI GEJSZY  

KULKI GEJSZY

Kulki gejszy – dla Twojej i Jego rozkoszy

Kulki gejszy to jeden z najstarszych sex gadżetów na świecie. Pochodzi z Japonii i był stosowany przede wszystkim przez damy do towarzystwa jako narzędzie do ćwiczeń. Tak, tak! To właśnie jest cel, dla którego przede wszystkim warto sięgnąć po te kuleczki na sznurku. Wsuń je do swojej waginy i zaciśnij m...

Kulki gejszy – dla Twojej i Jego rozkoszy

Kulki gejszy to jeden z najstarszych sex gadżetów na świecie. Pochodzi z Japonii i był stosowany przede wszystkim przez damy do towarzystwa jako narzędzie do ćwiczeń. Tak, tak! To właśnie jest cel, dla którego przede wszystkim warto sięgnąć po te kuleczki na sznurku. Wsuń je do swojej waginy i zaciśnij mięśnie Kegla, aby utrzymać zabawkę na swoim miejscu. Dzięki regularnym ćwiczeniom zwiększysz elastyczność swojej pochwy, zapewniając lepsze doznania erotyczne zarówno sobie, jak i partnerowi. A jako, że każda z kuleczek będzie rozkosznie wibrować, gdy będziesz się poruszać – sam „trening” będzie bardzo inspirujący i ekscytujący.

Nasz sex shop oferuje Ci szeroki wybór kulek gejszy – począwszy od tych klasycznych, złożonych z dwóch połączonych ze sobą kuleczek, aż po te o zmniejszonym rozmiarze, zwiększonej masie, a także zestawy, które pozwolą Ci za każdym razem zmieniać sposób stymulacji. Poznaj również możliwości, które dają wibrujące kuleczki sterowane smartfonem. Pewne jest jedno: będzie rozkosznie!

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 21 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 produktów