<a href=WIBRATORY>SILIKONOWE"/>
WIBRATORY>SILIKONOWE
Kontakt
SILIKONOWE

Jest 18 produktów.

SILIKONOWE  

SILIKONOWE

Wibratory z silikonu medycznego – bezpieczne i nowoczesne

Silikon medyczny to jeden z najbezpieczniejszych materiałów, z których wykonywane są dzisiaj sex gadżety. Przyjemny w dotyku, niezwykle miękki, gładki i elastyczny, a przy tym wytrzymały. Co ważne – nie wchodzi w reakcje z płynami ustrojowymi ludzkiego ciała, jest łatwy do utrzymania w hi...

Wibratory z silikonu medycznego – bezpieczne i nowoczesne

Silikon medyczny to jeden z najbezpieczniejszych materiałów, z których wykonywane są dzisiaj sex gadżety. Przyjemny w dotyku, niezwykle miękki, gładki i elastyczny, a przy tym wytrzymały. Co ważne – nie wchodzi w reakcje z płynami ustrojowymi ludzkiego ciała, jest łatwy do utrzymania w higienie i nie wywołuje reakcji alergicznych. To bardzo ważne, ponieważ erotyczne akcesoria mają bezpośredni kontakt z Twoim ciałem. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie ich użytkowania – sięgnij po wibrator silikonowy. Najlepsze modele znajdziesz właśnie w tej kategorii.

TwojeRozkosze.pl to miejsce, gdzie znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych wibratorów wykonanych z silikonu medycznego najwyższej klasy. Łączą wytrzymałą konstrukcję z doskonałym dopasowaniem do kobiecej anatomii oraz wysoką intensywnością działania. Każdy z nich zapewni Ci moc rozkoszy bez ryzyka narażenia na infekcję czy podrażnienie skóry. Pamiętaj: aby uniknąć uszkodzenia swojego wibratora silikonowego, używaj go wyłącznie wraz z lubrykantami na bazie wody, a nie silikonu. Ich szeroki wybór również znajdziesz w naszym sex shopie.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 18 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 produktów