<a href=DILDO>DILDO ANALNE"/>
DILDO>DILDO ANALNE
Kontakt
DILDO ANALNE

Jest 5 produktów.

DILDO ANALNE  

DILDO ANALNE

Dildo analne – odkryj świat zabaw z tylnym wejściem

Anus, choć dla wielu par pozostaje „strefą zakazaną”, jest niezwykle wrażliwą strefą erotyczną zarówno dla Niego, jak i dla Niej. Jeśli masz ochotę poeksperymentować w łóżku i otworzyć się na świat zupełnie nowych, intensywnych wrażeń – pomogą Ci w tym specjalne dilda analne. To gadżety, któryc...

Dildo analne – odkryj świat zabaw z tylnym wejściem

Anus, choć dla wielu par pozostaje „strefą zakazaną”, jest niezwykle wrażliwą strefą erotyczną zarówno dla Niego, jak i dla Niej. Jeśli masz ochotę poeksperymentować w łóżku i otworzyć się na świat zupełnie nowych, intensywnych wrażeń – pomogą Ci w tym specjalne dilda analne. To gadżety, których kształt oraz rozmiary różnią się od klasycznych „sztucznych penisów”. Są bardziej obłe i węższe, aby zapewniły i przyjemną, i bezpieczną stymulację. Dzięki odpowiedniemu zakrzywieniu zaś – idealnie trafiają m.in. w męską prostatę.

W kolekcji TwojeRozkosze.pl czekają na Ciebie analne dilda różnego rodzaju – w tym podwójne, a także długie i duże – odpowiednie dla bardziej zaawansowanych. Wszystkie powstały z wysokiej jakości materiałów – bezpiecznych i niezwykle przyjemnych w dotyku, a przy tym łatwych do utrzymania w higienie. Odkryj dzięki nim drugą stronę rozkoszy i przekonaj się, że poszerzenie erotycznych horyzontów może doświadczyć niezapomnianych wrażeń!

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów