FEROMONY I AFRODYZJAKI
FEROMONY I AFRODYZJAKI
Kontakt
FEROMONY I AFRODYZJAKI

Jest 2 produktów.

FEROMONY I AFRODYZJAKI  

FEROMONY I AFRODYZJAKI

Feromony i afrodyzjaki – zainspirują do działania!

Zastanawiasz się, co zrobić, aby atmosfera w Twojej sypialni sięgnęła zenitu? Szukasz sposobu na to, aby zwiększyć Jej lub Jego przyjemność lub po prostu sprawić, że ochota na seks wzrośnie? Jednym ze sposobów, który może Ci się spodobać, jest sięgnięcie po feromony i afrodyzjaki. To substancje,...

Feromony i afrodyzjaki – zainspirują do działania!

Zastanawiasz się, co zrobić, aby atmosfera w Twojej sypialni sięgnęła zenitu? Szukasz sposobu na to, aby zwiększyć Jej lub Jego przyjemność lub po prostu sprawić, że ochota na seks wzrośnie? Jednym ze sposobów, który może Ci się spodobać, jest sięgnięcie po feromony i afrodyzjaki. To substancje, które w naturalny sposób potęgują doznania erotyczne i sprawiają, że Twoje szanse na dobry seks rosną.

Przygotowaliśmy kolekcję feromonów oraz afrodyzjaków, które można zastosować na wiele sposobów. Pomiędzy nimi czekają m.in. żele pobudzające, które zwiększają wrażliwość sfer intymnych, jak również feromony, które pobudzają zmysły i pozytywnie oddziałują na libido. Produkty do tej kategorii dobraliśmy z dużą starannością – stawiając jedynie na te, które cieszą się popularnością oraz uznaniem wśród klientów. Przyjrzyj się im więc bliżej i przetestuj – intensywniejsze odczuwanie bodźców erotycznych absolutnie gwarantowane!

Więcej

Przeznaczenie:

 • DLA KOBIET

  Feromony i afrodyzjaki dla kobiet

  Co ją kręci? Co ją podnieca? Każda kobieta jest inna. Są jednak sposoby na to, aby podnieść jej libido i sprawić, aby każdą Twoją pieszczotę odczuwała ze zdwojoną siłą. Sekret sukcesu? Damskie afrodyzjaki oraz feromony. To wyjątkowe substancje, które powinny się znaleźć w Twojej kolekcji erotycznej, jeśli chcesz Ją uwieść znacznie skuteczniej niż kiedykolwiek.

  Z myślą o Paniach przygotowaliśmy m.in. kobiece afrodyzjaki w postaci żelu stymulującego. To produkt, który nie tylko poprawia nawilżenie sfery intymnej, ale przede wszystkim – zwiększa jej wrażliwość na nawet najdelikatniejszy dotyk. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli zapewnisz kochance bardziej intensywne pieszczoty!

  Możesz również zamówić kobiece feromony, a więc specjalne substancje zapachowe, które zwiększają pragnienie i zachęcają do oddania się erotycznym igraszkom. Rozpylone na skórze albo w sypialni, sprawią, że Jej doznania wzniosą się na absolutnie najwyższy poziom. Przetestuj i przekonaj się, jak te produkty mogą wpłynąć na jakość Twojego życia erotycznego!

 • DLA MĘŻCZYZN

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
 • W magazynie
  Szybki podgląd
  69,00 zł
  Indeks: 4102501
  Stan: Nowy produkt

  PlayWoman to innowacyjny lubrykant i żel potęgujący orgazm 2w1. Opakowanie zawiera 150 ml. Szybkie pobudzenie orgazmu u kobiet: Upragniony wzrost libido, Intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych, Wzmożone ukrwienie stref intymnych, Silniejszy orgazm, Naturalne nawilżenie, Niesamowicie intensywne doznania seksualne, Wielokrotne przeżywanie orgazmu...

  69,00 zł
 • W magazynie
  Szybki podgląd
  104,90 zł
  Indeks: YE005A
  Stan: Nowy produkt

  ZAPACH DO POŚCIELI - YESforLOV Twoje łóżko oczekuje z niecierpliwością... i to dosłownie jak i w przenośni. Gdy już wszystko będziecie mieć przygotowane na upojny wieczór użyjcie jeszcze naszego produktu. Po aplikacji na pościel pozostawia unikalny, podniecający zapach, który pięknie harmonizuje się z waszymi najbardziej sekretnymi pragnieniami......

  104,90 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów